• none
  • none
  • none
  • none
  • none

MİNİ VARSA, SORUN YOK !!

Benim gibi çalışan bayanlar için en büyük sorun, “Acaba yarın ne giyinsem?”dir… Çünkü sabah evden çıktıktan sonra artık geri dönüşü yoktur. Bütün gün o kıyafetle planlanmalıdır. Mesai bittikten sonra sizi neler bekliyorsa, hepsi için aynı kıyafetle devam edersiniz; akşam yemeği, davet, parti, açılış, kokteyl, misafirlik… malum İstanbul’un trafiği ve yoğun temposunda tekrar eve dönmek hiç de mümkün olmuyor.

İşte Mini Cooper John Works’le ilk karşılaşmamızda da onu “siyah mini bir elbiseye” benzettim. Ofiste, davette, yemekte, partide… kısacası her ortamda giyebilir daha doğrusu binebilirsiniz.

Gün içinde ne planlıyorsanız ona uyacaktır. Hem şık, hem spor, hem ağır, hem de havalı tasarımı ile sizi tamamlayacak bir otomobil. Tüm bunların yanında biz bayanların en çok sevdiği iki renk; siyah rengin asaleti ile kırmızı rengin ihtirası birleşince Mini’nin çekiciliği daha da artmış.

Bu etkileyici görüntünün ardından bir de içine girip kontağı çevirdiğinizde işte o an gücü hissediyor ve böylece kendinizi daha da güvende hissediyorsunuz.  Ayrıca Mini Cooperlar içindeki en güçlü model olması nedeniyle “John Works” adrenalin sevenleri de memnun edecektir.

Malum bayanların en büyük problemi otomobilini park etmek!! Şehir içine uygun boyutları ve otomobil ile nesne arasındaki mesafeyi ses sinyaliyle belirten “park mesafe kontrolü” tamda bize göre. Böylece park etmek problem olmaktan çıkıyor.

Mini Cooper John Works ile kendinizi iyi hissedeceksiniz.